Zabiegi HIFU

Zabieg HIFU to innowacyjna metoda nieinwazyjnego  liftingu ciała bez użycia skalpela  HIFU usuwa zmarszczki, poprawia owal twarzy, wyszczupla i modeluje sylwetkę. Urządzenie HIFU pozwala na ujędrnianie skóry różnych części ciała. Efekty liftingu z zastosowaniem HIFU są widoczne już po jednym zabiegu. Dodatkowym efektem jest wywołanie kontrolowanych mikrouszkodzeń, które stymulują procesy regeneracyjne skóry, a także produkcję nowych włókien kolagenowych, dzięki temu skóra odzyskuje swoją jędrność i elastyczność a lifting GIFU to jedna ze skutecznych metod odmładzających twarz oraz ciało.

“Uzdrowisko Horyniec” Sp. z o.o. rozszerza ofertę świadczonych usług wprowadzając nowe usługi z zakresu diagnostyki i rehabilitacji z wykorzystaniem najnowocześniejszego zrobotyzowanego i zautomatyzowanego sprzętu w Klinicznym Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym Narządów Ruchu oraz Schorzeń Neurologicznych i Kardiologicznych.
Czeka na Ciebie profesjonalna kadra medyczna, gabinety wraz z nowoczesnym sprzętem do rehabilitacji i baza hotelowa, kąpiele w wodzie siarczkowo – siarkowodorowej oraz okłady z borowiny – „czarnego złota”.
Wybieraj i rezerwuj pakiety rehabilitacyjne w jednym z najlepszych polskich uzdrowisk “Uzdrowisko Horyniec” Sp. z o.o.
Rezerwacja miejsc (w dni robocze 7-15)
– tel. 16 631 30 88 w. 100
– kom. 604 563 497
W pozostałe dni rezerwacje przyjmuje recepcja
tel. 16 631 30 88
Zabieg HIFU
Zabieg HIFU