Aktualności Zdrojowe

Liderzy Regionu 2014

2015-01-20 10:13

"Uzdrowisko Horyniec" Sp. z o.o. po raz drugi wśród najlepszych !!!

17 wiodących w regionie firm i instytucji uhonorowaliśmy statuetkami Lider Regionu. Uroczystą galę Nowiny, zorganizowały w LUKR CLUB w Rzeszowie.


Już wstępne nominacje do tegorocznej edycji Liderów Regionu nie były łatwe. Dziennikarze Nowin zajmujący się gospodarką oraz eksperci od ekonomi i biznesu byli zgodni, że w Podkarpackiem działa wiele znakomitych firm, które bardzo dobrze radzą sobie nie tylko na regionalnym podwórku i mogą być przykładem dla innych.


Dzięki osiągnięciom takich firm i instytucji możemy być spokojni o przyszłość naszego województwa. Zgodnie z przesłaniem, które towarzyszy poszczególnym edycjom Liderów, czyli promowaniem firm i instytucji przyczyniających się do rozwoju regionu, w tym roku postanowiliśmy nagrodzić nie tyle największe i najsilniejsze firmy, ale wyróżniające się aktywnością na gospodarczej mapie Podkarpacia.
Jeszcze raz serdeczne gratulujemy Liderom Regionu 2014, bo podczas wczorajsze gali osobiście gratulacje składają przedstawiciele najwyższych władz regionu i miasta.

 

Więcej na : nowiny24

Wróć

Wszystkie aktualności