Aktualności Zdrojowe

A może konferencja ??

2013-03-01 11:01

SALA KONFERENCYJNA

Z przyjemnością pragniemy zaoferować Państwu nowoczesną i elegancką salę konferencyjną. Jest ona przystosowana do organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, narad czy seminariów.

Do dyspozycji jest sala mieszcząca 80 osób. Jest ona wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny,  który pozwala na efektywne i sprawne prowadzenie spotkań:

- nagłośnienie

- mikrofony

- rzutnik

- tablica flipchart

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną sali.

 

Podczas spotkań oferujemy serwis kawowy (kawa, herbata, woda mineralna, ciasteczka).

 

W ośrodku istnieje również możliwość wyżywienia i zakwaterowania. Dysponujemy 200 miejscami noclegowymi (pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienką). W ośrodku znajdą Państwo jadalnię, bazę zabiegową oraz kawiarnię.

 tl_files/images/aktualnosci/sala konferencyjna/IMG_0412.JPG

Na życzenie stworzymy ofertę na pobyt konferencyjny, wzbogaconą o dodatkowe atrakcje uzdrowiskowo-relaksacyjne. Oferujemy bardzo bogatą gamę zabiegów. Profesjonalnie wyposażona baza zabiegowa zapewni naszym Gościom poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Liczne zabiegi rehabilitacyjne i odnowy biologicznej  przyczynią się do złagodzenia lub usunięcia dolegliwości oraz pozwolą się zrelaksować i odprężyć.

 

Koszty wynajmu sali konferencyjnej negocjowane są indywidualnie przy jednoczesnym korzystaniu z usług noclegowych czy gastronomicznych oraz w zależności od terminu pobytu i liczby uczestników.

 

Mamy nadzieję, iż przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania.

 

KONTAKT:

- Kierownik Sanatorium od 7:00 – 15:00, tel. 16 631 30 88 wew. tonowo 205

Wróć

Wszystkie aktualności